Balada A - last minute nabídka listopad

K víkendovému pobytu 1 hodina sauny zdarma.


Balada B - last minute nabídka listopad

K víkendovému pobytu 1 hodina sauny zdarma.

KONTAKT

Horská Chata BALADA
Jizerské hory – Bedřichov
Tel.: +420 608 246 808
GPS: N 50°46.86532', E 15°9.24295'
info@chatabalada.cz


Firemní s skupinové akce

Nabízíme prostředí pro:

  • rodinnou rekreaci
  • relaxační pobyty
  • společenské akce (svatby, oslavy, setkání)
  • firemní akce (školení, výjezdní zasedání, teambuilding)
  • školní aktivity (kurzy, výlety, školy v přírodě)
  • sportovní soustředění (outdoorové aktivity)
  • Velká plně zařízená kuchyně v přízemí a velká světnice s kachlovými kamny umožňuje společné vaření, hospodaření a společenská setkání a večírky i v nepřízni počasí.

  Rodinná rekreace, rodiny s dětmi – Bedřichov ubytování

  Biker

  Chalupu BALADA ocení každá rodina s dětmi i bez dětí na dovolené. Společné trávení volného času na horách v malebné chaloupce u lesa, kde budete sami buď v apartmánu, nebo v celé chatě, bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny účastníky. Děti si mohou hrát na zdravém vzduchu na dětském hřišti v zahradě a Vy můžete sedět na terase u kávy a dohlížet na ně. Chaloupka je připravená na pobyt dětí, k dispozici jsou dětský koutek s hračkami, dětský stůl se židličkami, stupátka k umyvadlům. Dětské hřiště na zahradě u lesa oceníte v letním období.

  Relaxační pobyty

  Muzikanti

  Chalupu BALADA ocení každý člověk, který se chce zastavit v dnešní uspěchané době a odpočinout si od každodenního spěchu a povinností. Relaxační pobyty umožní vnímat přírodu a zpěv ptáků, pozorovat hvězdy na nebi, dopřát si v klidu pobyt v sauně, objednat si masáž, dojít si procházkou na výborné jídlo a cestou se kochat třpytícím se sněhem na střechách horských chaloupek .

  Společenské akce (svatby, oslavy, setkání)

  Svatba

  Chalupu BALADA ocení každá skupina přátel na oslavy, setkání a svatby. Společné oslavy a setkání na horách v malebné chaloupce u lesa, kde budete sami, bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny účastníky. Velká plně zařízená kuchyně v přízemí a velká světnice s kachlovými kamny umožňuje společné vaření, hospodaření a společenská setkání a večírky i v nepřízni počasí. Za hezkého počasí určitě využijete zastřešený grilovací altán a posezení a stolování na terase.

  Firemní akce (školení, výjezdní zasedání, teambuilding)

  Cykliste

  Chalupu BALADA ocení každá firma, která chce spojit školení, výuku, výjezdní zasedán í, výuku s prožitkem pobytu a aktivit ve zdravém prostředí Jizerských hor. Školení a výuka v malebné roubené světnici silně konkuruje městským učebnám. Mezi výhody patří široké možnosti volnočasových aktivit pro stmelení kolektivu a prohloubení prožitků, stejně jako školící přestávka se šálkem horké kávy na terase u lesa.Nezapomenutelným zážitkem pro všechny účastníky budou doplňkové outdoorové aktivity. Na vyžádání poskytujeme školící techniku (flipchart, reproduktory, dataprojektor, promítací plátno), catering, stravování, dopravu po okolí, outdoorový program.

  Školní aktivity (kurzy, výlety, školy v přírodě)

  Deti

  Chalupu BALADA ocení každá škola, která chce spojit výuku s prožitkem pobytu a aktivit ve zdravém prostředí Jizerských hor. Školení a výuka v malebné roubené světnici silně konkuruje městským učebnám. Mezi výhody patří široké možnosti volnočasových aktivit pro stmelení kolektivu a prohloubení prožitků, stejně jako stolování venku na terase, či společné vaření guláše, nebo grilování. Nezapomenutelným zážitkem pro všechny účastníky budou doplňkové outdoorové aktivity.

  Sportovní soustředění (outdoorové aktivity)

  Lode

  Chalupu BALADA ocení každý sportovní oddíl, který chce spojit trénink s prožitkem pobytu a aktivit ve zdravém prostředí Jizerských hor. Mezi výhody patří široké možnosti volnočasových aktivit pro stmelení kolektivu a prohloubení prožitků, stejně jako zvýšení fyzické kondice. Příjemným zpestřením bude pro všechny účastníky zpestření pohybových aktivit o outdoorové doplňkové aktivity.

   Gold quality Pressent Facebook Wifi Info Kostka