Zázemí pro firemní akce s pobytem na horách

Příjemné zázemí horské chalupy BALADA ocení každá firma, která chce vyjet na školení, výjezdní zasedání nebo konferenci do příjemného prostředí a dopřát svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům pobyt na čerstvém vzduchu spojený s novými aktivitami a zážitky. Díky výborné dostupnosti z Liberce, Jablonce nad Nisou i Prahy je chata BALADA vhodná pro všechny větší i menší firmy, které chtějí na týden, víkend či několik dní vyrazit do hor.

Sportovní aktivity pro aktivní i rekreační sportovce

Složení zaměstnanců firmy je samozřejmě různé. Od aktivních cyklistů, kteří při slovech firemní akce rovnou nakládají kolo na střešní nosič, po rekreační sportovce, kteří si rádi zajdou na příjemnou procházku, ovšem do pěti hodin chtějí být zpátky na chatě a užít si klidný večer. Jizerské hory nabízejí mnoho aktivit pro obě skupiny a přirozeně i spoustu dalších trénovaných sportovců různé úrovně fyzické zdatnosti.

V zimě oceníte dostupnost běžeckých upravovaných tratí Jizerské magistrály (nástup 200 – 450 m od Balady), polohu blízkého ski areálu pro sjezdové lyžování (vzdálený 100 m a necelých 400 metrů), lyžařské školy. Příjemné rodinné sjezdovky uspokojí rekreační, začínající, mírně pokročilé a pokročilé lyžaře.

Léto v Jizerkách přeje zejména cyklistům a turistům. Pokud jste také vyznavači tohoto sportu, určitě se vám bude hodit pár tipů na vyjížďku. Přímo od Balady vyrazte třeba na Maliník. Na první pivo mít ještě žízeň a chuť asi nebudete, ale malá malinovka vás před cestou příjemně osvěží. Z Maliníku se můžete vydat po kanále lesní cestou nebo po asfaltové silničce, v obou případech dojedete k přehradě na Černé Nise.

Na jaře se můžete v Jizerských horách radovat z kvetoucích stromů a na podzim si užívat darů lesa.

Ubytujte se v prostorách Balady A

V chatě Balada A budete mít dostatek soukromí, možnost vlastního vaření, ale především kvalitní zázemí pro pracovní část firemní akce. Na vyžádání vám rádi poskytneme školicí techniku – dataprojektor a promítací plátno. Rádi vám zajistíme catering, dopravu po okolí nebo akční outdoorové aktivity či teambuildingový program.

Mezi výhody pobytu na horské chatě patří široké možnosti volnočasových aktivit pro stmelení kolektivu a prohloubení prožitků, zážitků, stejně jako příjemná školící přestávka nad šálkem horké kávy na terase u lesa a příjemné večery u hořícího ohně, na terase, třeba u sklenky vína nebo dobře vychlazeného piva.

Prohlédněte si nabídku apartmánů v Baladě A