Chata Balada nabízí možnosti pro skupiny a na míru šité akce

Například firemní akce. Pro rodiny s dětmi. Oslavy a srazy. Svatby. V ceníku naleznete zvýhodněné sazby za pronájem celé chalupy. Na přímo u nás bude cena nejpříznivější bez provizí. Pokud využijte vybavených kuchyní, výrazně ušetříte na stravování. Pokud si přivezete s sebou vlastní kuchařku, pak si školní výlet či sportovní kurz ještě více zlevníte. Pro školy doporučujeme zázemí Balady B, zatímco školkám bude více vyhovovat Balada A.
Prohlédněte si nabídku ubytování

Zázemí pro firemní akce s pobytem na horách

Příjemné zázemí horské chalupy BALADA ocení každá firma, která chce vyjet na školení, výjezdní zasedání nebo konferenci do příjemného prostředí a dopřát svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům pobyt na čerstvém vzduchu spojený s novými aktivitami a zážitky. Díky výborné dostupnosti z Liberce, Jablonce nad Nisou i Prahy je chata BALADA vhodná pro všechny větší i menší firmy, které chtějí na týden, víkend či několik dní vyrazit do hor.

Vydejte se s dětmi na výlet do přírody

Chata Balada je jako stvořená pro školky a školy v přírodě, kratší i delší školní výlety a sportovní kurzy. Pokud chcete spojit výuku s pohybem a aktivitami ve zdravém prostředí Jizerských hor, je pro vás Balada ideálním a dostupným řešením. Vyučování může probíhat v malebné roubené světnici, která svou pohostinností silně konkuruje školním učebnám, ale i přímo pod nebem. Sportovní aktivity v lese či na louce u chaty můžete doplnit i o koupání v přehradě Černá Nisa.

Příjemné prostředí pro svatební hostinu

Chatu Balada pronajímáme každoročně i na svatební oslavy spojené s grilováním a příjemným pobytem svatebčanů na čerstvém vzduchu. Rodiče, babičky a tetičky ubytujete v Baladě A, kde budou mít potřebné zázemí a komfort, zatímco vaši kamarádi, spolužáci a mladší ročníky ocení pohodu a příjemné prostředí Balady B.

Vezměte své ratolesti do přírody

Ubytujte se v samém srdci Jizerských hor, pár kroků od centra Bedřichova a několik minut cesty autem do Liberce (spousta vodních radovánek, pamětihodností) a do Jablonce nad Nisou (nejkrásnější česká bižuterie). V prostorách chaty Balada A budete mít dostatek soukromí, možnost vlastního vaření a odpočinku od dětí díky dětskému koutku, zahradě s loukou, lesem, potokem, venkovnímu hřišti.

Pozvěte spolužáky na hory

Plánujete sraz po pěti, deseti nebo dokonce dvaceti letech od maturity? Zavzpomínejte na první lásky, rozchody a zkušenosti s alkoholem stylově – vyrazte na společný víkend na chatu BALADA. V horách si odpočinete od svých každodenních starostí, zasportujete si, popovídáte při grilování u hořícího ohně a zjistíte, jestli má vaše středoškolská láska vrásky nebo čtyři děti. Horská chata BALADA je výborně dostupná z Liberce, Jablonce nad Nisou i Prahy. Pro skupiny mladších lidí doporučujeme Baladu B.

Dostanete klíče od chaty a vše už je jen a jen na vás. V areálu se po celou dobu vašeho pobytu nebude nacházet žádný správce.

Sportovní soustředění na čerstvém vzduchu

Vyrazte se svým cyklistickým oddílem, družstvem volejbalistek nebo fotbalovým týmem do hor. Zocelíte tělo, pročistíte hlavu a posílíte skupinového ducha. Horská chata Balada je jako stvořená pro nejrůznější soustředění sportovců, ať už na různé ligové či amatérské úrovni. Po celý rok vám totiž poskytne perfektní zázemí pro prozkoumání Jizerských hor, propocení dresu i pro večerní odpočinek při saunování nebo grilování něčeho dobrého.