Pozvěte spolužáky na hory

Plánujete sraz po pěti, deseti nebo dokonce dvaceti letech od maturity? Zavzpomínejte na první lásky, rozchody a zkušenosti s alkoholem stylově – vyrazte na společný víkend na chatu BALADA. V horách si odpočinete od svých každodenních starostí, zasportujete si, popovídáte při grilování u hořícího ohně a zjistíte, jestli má vaše středoškolská láska vrásky nebo čtyři děti. Horská chata BALADA je výborně dostupná z Liberce, Jablonce nad Nisou i Prahy. Pro skupiny mladších lidí doporučujeme Baladu B.

Dostanete klíče od chaty a vše už je jen a jen na vás. V areálu se po celou dobu vašeho pobytu nebude nacházet žádný správce.

Oslavy, srazy a akce

Udělejte tentokrát školní sraz, oslavu svých třicetin, nebo firemní večírek trošku jinak. Pozvěte své kamarády, spolužáky či spolupracovníky do horského prostředí a ubytujte se na chatě BALADA. Odpočinete si od každodenního spěchu a povinností, zrelaxujete při pozorování hvězd, příjemném grilování s otevřeným ohněm nebo saunování se skákáním přímo do sněhu. BALADA B je vhodná pro skupiny mladších lidí, které vyžadují čisté a pěkné ubytování, ale nepotrpí si na zbytečný luxus. Užijte si horský večer na čerstvém vzduchu, hoďte něco dobrého na gril, roztopte saunu, zchlaďte se v bazénku s vodou z horského potoka, vychlaďte dvanáctku a dejte nohy nahoru.

Sportovní aktivity

V Jizerských horách můžete jenom odpočívat a nabírat síly, nebo se vydat na kole po četných cyklostezkách, vyrazit na nejvyšší vrcholky Jizerek nebo se sklouznout na lyžích. Pokud budete chtít, rádi pro vás připravíme outdoorový program na míru. Pokud jste na lyžích stáli naposledy před 20 lety (nebo před 20 kily), určitě oceníte sjezdovku určenou pro rekreační lyžaře, vzdálenou pár kroků od chaty. Chcete-li se naopak pořádně vyřádit, sjezdovky pro aktivní a zkušené lyžaře jsou od chaty vzdálené přibližně 400 m. Běžkaři určitě ocení pečlivě upravenou stopu Jizerské magistrály, která je od chaty vzdálená čtvrthodinku chůze.

Prohlédněte si nabídku pokojů v Baladě B