Vezměte své ratolesti do přírody

Ubytujte se v samém srdci Jizerských hor, pár kroků od centra Bedřichova a několik minut cesty autem do Liberce (spousta vodních radovánek, pamětihodností) a do Jablonce nad Nisou (nejkrásnější česká bižuterie). V prostorách chaty Balada A budete mít dostatek soukromí, možnost vlastního vaření a odpočinku od dětí díky dětskému koutku, zahradě s loukou, lesem, potokem, venkovnímu hřišti.

Sportovní aktivity pro malé sportovce

Pokud k nám vyrazíte v zimě, oceníte polohu rodinné sjezdovky pod chatou a blízkého ski areálu pro lyžování na dohled od chaty. (Když si vyšlapete cestičku přes zahradu, bude vzdálenost rodinné sjezdovky ještě menší.) Léto v Jizerských horách přeje především rekreačním cyklistům a turistům. Možná vaše děti nadchne geocasching – díky Jizerské padesátce a návštěvám cizinců můžete snadno najít podklady z celého světa. Na jaře jsou Jizerky nádherně rozkvetlé a přímo vybízejí k odpočinku v přírodě. Na podzim si zase užijete všech barev i darů lesa a můžete u nás celé dny jenom houbařit a odpočívat.

Útulné zázemí Balady A

Pro ubytování s malými dětmi jednoznačně doporučujeme komfortní zázemí chaty Balada A. K dispozici v ní máte sociální zařízení na pokoji, vlastní vybavenou kuchyňku, ale i útulné společenské prostory s posezením a dětským koutkem. Nejčastěji k nám jezdí několik spřátelených rodin, které si pronajmou celou chatu, tedy všechny čtyři apartmány. Dospělí spí v pokojích a děti v podkroví, nebo v samostatném apartmánu. Velmi častými hosty jsou skupiny tatínků, kteří k nám vyrazí na Expedici Apalucha, nebo maminek, co se s dětmi vydaly na Expedici Chalupa. Děti rády spí v podkroví bez přímého dohledu rodičů. Všichni oceňují klidnou polohu u lesa. Pokud jsou vaše dítka čilá, nemusíte se bát rušení klidu, protože chata sousedí pouze s loukou a lesem. Zároveň je díky tomu můžete bez obav vypustit ven na zahradu a nekontrolovat je každých pět minut z okna. Na horském vzduchu se jim navíc bude výborně spát a skvěle sportovat.

Tip: Pokud máte už odrostlejší děti, můžete se ubytovat na Baladě B, kde je uložíte do samostatného pokoje a budete mít alespoň o dovolené chvilku klidu.

Prohlédněte si nabídku apartmánů v Baladě A