Sportovní soustředění na čerstvém vzduchu

Vyrazte se svým cyklistickým oddílem, družstvem volejbalistek nebo fotbalovým týmem do hor. Zocelíte tělo, pročistíte hlavu a posílíte skupinového ducha. Horská chata Balada je jako stvořená pro nejrůznější soustředění sportovců, ať už na různé ligové či amatérské úrovni. Po celý rok vám totiž poskytne perfektní zázemí pro prozkoumání Jizerských hor, propocení dresu i pro večerní odpočinek při saunování nebo grilování něčeho dobrého.

Sportovní aktivity v létě i v zimě

V Jizerkách sportovní sezona nekončí prakticky nikdy. V zimě si u nás můžete užít lyžování, jaro přímo vyzývá k pěší turistice a poznávání celé lokality, v létě k nám nejvíce turistů přijede prohnat kola a podzim se tradičně nese v kombinaci cyklistiky a turistiky. Díky strategické poloze chaty Balady jen 10 minut cesty od Bedřichova se nacházíte v samém srdci Jizerských hor a můžete si tak na každý den volit různorodé cíle. Pro skupinové a teambuildingové aktivity však můžete využít i louku přímo před chatou nebo přilehlý les.

Tradiční roubenka a moderní chata

Chata Balada je komplexem dvou budov. Balada A je tradiční rožnovská roubenka, která vyhovuje především náročnějším sportovcům, kteří si chtějí užívat plného komfortu s vlastním sociálním zařízením na pokoji a kuchyňkou. Balada A nabízí zároveň perfektní zázemí pro večerní porady týmu, protože má útulné společenské prostory, kde se v případě nepřízně počasí můžete všichni pohodlně usadit a užít si příjemný večer. Pro méně náročné hosty je určena Balada B, kde sociální zařízení sdílí vždy dva pokoje dohromady. Jedná se o vhodné ubytování především pro mladší sportovce, kteří netrvají na velkém komfortu a celý den by nejraději strávili v sedle nebo s pohorkami na nohou.

Protože jsme také sportovci (někteří rekreační, jiní dokonce instruktoři), známe celé Jizerské hory do posledního kamene – proto vám rádi poradíme, kam se vydat, která cesta stojí za to a kudy se pustit, pokud si chcete dát pořádně do těla.

Prohlédněte si nabídku apartmánů v Baladě A