Vydejte se s dětmi na výlet do přírody

Chata Balada je jako stvořená pro školky a školy v přírodě, kratší i delší školní výlety a sportovní kurzy. Pokud chcete spojit výuku s pohybem a aktivitami ve zdravém prostředí Jizerských hor, je pro vás Balada ideálním a dostupným řešením. Vyučování může probíhat v malebné roubené světnici, která svou pohostinností silně konkuruje školním učebnám, nebo přímo pod širým nebem. Sportovní aktivity v lese či na louce u chaty můžete doplnit třeba o koupání v přehradě Černá Nisa.

Pestrá škála aktivit

Pokud se s dětmi rozhodnete vydat do Jizerských hor, o nedostatek sportovního a kulturního vyžití se rozhodně bát nemusíte. V rámci výuky můžete navštívit Liberec s jeho dominantou Ještědem, nebo se vydat do jabloneckého království bižuterie. Mezi zajímavosti patří Science centre iQLANDIA a iQPARK Liberec se čtyřmi stovkami interaktivních exponátů. Léto vybízí ke sportovním aktivitám venku, velmi oblíbená je turistika nebo cyklistika. V posledních létech jsou stále více oblíbené koloběžky. V zimě je pak chata Balada ideální jako zázemí pro lyžařské kurzy (lyže, běžky, snowboard). Skiareál je hned 100 m a 400 m od chaty, nástup na běžky na Jizerskou magistrálu je vzdálen 200 m a stadion – místo startu Jizerské padesátky 450m. Sportu zdar!

Finančně výhodné ubytování

V ceníku naleznete zvýhodněné sazby za pronájem celé chalupy. Na přímo u nás bude cena nejpříznivější bez provizí. Pokud využijte vybavených kuchyní, výrazně ušetříte na stravování. Pokud si přivezete s sebou vlastní kuchařku, pak si školní výlet či sportovní kurz ještě více zlevníte. Pro školy doporučujeme zázemí Balady B, zatímco školkám bude více vyhovovat Balada A.

Prohlédněte si nabídku apartmánů v Baladě A, nebo pokojů Balady B