Příjemné prostředí pro svatební hostinu

Chatu Balada pronajímáme každoročně i na svatební oslavy spojené s grilováním a příjemným pobytem svatebčanů na čerstvém vzduchu. Rodiče, babičky a tetičky ubytujete v Baladě A, kde budou mít potřebné zázemí a komfort, zatímco vaši kamarádi, spolužáci a mladší ročníky ocení pohodu a příjemné prostředí Balady B.

Přízeň počasí vám nezaručíme,

ale nezapomenutelnou svatební oslavu ano. Díky prostornému zázemí Balady A, zastřešenému grilovacímu altánu, zastřešené terase u Balady B, budete připraveni i na situaci, že vám začne pršet štěstí. Velká, plně zařízená kuchyně v přízemí v obou chalupách je vám plně k dispozici. Prostorné světnice s kachlovými kamny hravě pojmou všechny účastníky vaší veselky. V celém areálu Balady budete sami, bez správce za zády, proto budete mít naprosté soukromí a prostor jen a jen pro sebe. Nespornou výhodou pronajaté chaty na oslavu svatby je možnost konzumace vlastního alkoholu a vlastní grilované chuťovky. S dalším cateringem vám rádi pomůžeme, abyste si mohli svůj svatební den dostatečně užít.

Na horské chatě se bude líbit všem svatebčanům

Plánujete svatební párty a máte strach z toho, jak zajistit odpovídající zábavu pro babičky a zároveň vaše kamarádky z vysoké? Pronájem chaty Balady je ideálním řešením. Babičky si pokojně posedí v zázemí stylové světnice rožnovské roubenky, rodiče vypustí své děti na dětské hřiště a kamarádi narazí sud, pustí se do grilování a mohou vyhrávat na kytary až do rána. Protože je ubytujete v Baladě B, nebudou rušit hosty z Balady A. Zkrátka ideální logistika.

Prohlédněte si nabídku apartmánů v Baladě A

Prohlédněte si nabídku apartmánů v Baladě B